Nasz personel


Sarah
Kasia

Studentka IV roku psychologii oraz ostatniego semestru Bloku Kształcenia Nauczycieli. Bierze udział w wielu szkoleniach z zakresu psychologii i pedagogiki. Ukończyła kurs wychowawcy wypoczynku zorganizowanego dzieci i młodzieży dzięki któremu opiekuje się dzieciakami na wycieczkach i obozach. Jest osobą kreatywną i odpowiedzialną. W Baśniogrodzie zajmuje się animacjami dla dzieci, prowadzi półkolonie i dba aby rodzice napili się pysznej kawy!

Anna
Iwona

Pedagog, animator czasu wolnego, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Prowadziła warsztaty dla 8 osobowej grupy dzieci do 3 roku życia. Od dłuższego czasu zajmuje się także organizacją imprez urodzinowych, animacji na weselach, komuniach i innych imprezach okolicznościowych. Jest pełna pomysłów i energiczna a praca z dziećmi to dla niej nie tylko zawód ale przede wszystkim pasja. W Baśniogrodzie prowadzi poranne zajęcia dla maluszków, opiekę na godziny, urodzinki dla dzieci i warsztaty.

Lucie
Ewa

Studentka psychologii, animator czasu wolnego. Prowadzi wiele imprez z dziećmi i jest niezastąpiona na warsztatach tanecznych a także plastycznych. Uwielbia pracę z dziećmi. Ma wiele pomysłów, wiele energii. W Baśniogrodzie prowadzi urodzinki, półkolonie. Jest także baristką.

Gdzie nas znajdziecie